Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок відбору на тренінг для психологів та психологинь з питань консультування ЛГБТ-спільноти. Тренінг відбудеться в  онлайн-форматі.

Онлайн-тренінг відбудеться з 6 по 7 червня 2020 року.

Захід розрахований на практичних психологів та психологинь з усіх регіонів України.

Тренінг буде проходити 2 дні:

  • 1-й день з 11:00 до 16:00
  • 2-й день з 11:00 до 15:00

Для тренінгу буде використовуватися платформа ZOOM. Для доступу до навчання вам потрібне стабільне інтернет-з’єднання на комп’ютері чи мобільному пристрої.

Під час тренінгу розглядатиметься ключова інформація стосовно ЛГБТ-спільноти, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, коректної лексики, міфи та стереотипи, наукового погляду на гомосексуальність тощо.

Окрім теоретичної частини учасники та учасниці матимуть змогу відпрацювати практичні навички консультування ЛГБТ під керівництвом досвідченого психотерапевта. Учасникам/цям будуть запропоновані спілкування з «живими книгами» — представниками/цями ЛГБТ-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю.

Роздаткові матеріали з теми тренінгу будуть надіслані поштою за рахунок отримувача/ки, або надіслані у електронному формат по бажанню учасників/ць.

Учасники та учасниці, що відвідають усі сесії тренінгу та пройдуть анкетування за результатами тренінгу отримають електронний сертифікат.

Деталі:

  1. Участь у тренінгу є безкоштовною.
  2. Тренінг проходитиме два дні. Участь на усіх сесіях тренінгу є обов’язковою умовою.
  3. Роздаткові матеріали з теми тренінгу та сертифікати будуть надіслані поштою за рахунок отримувача/ки, або надіслані у електронному формат по бажанню учасників/ць. Роздаткові матеріали та сертифікати будуть надіслані тим учасникам та учасницям, що відвідають усі сесії тренінгу та пройдуть анкетування за результатами тренінгу

 

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/CyR8Ym9p9gXsFRmQA

Заявки приймаються включно до 4 червня 2020 року. 

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: +38 050 011 84 30 (Костянтин) або електронною поштою: andreevz.genderz@gmail.com