Оголошується набір на Школу Толерантності з питань СОГІ для журналістів/ок та блогерів/ок, яка пройде з 20 по 21 червня 2020 року

Тренінг проводиться в  онлайн-форматі. Заявки приймаються з міста Вінниця та Вінницької області.

Онлайн-тренінг відбудеться з 20 по 21 червня 2020 року.

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих журналістів та журналісток, блогерів та блогерок, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.

Тренінг буде проходити 2 дні:

  • 1-й день з 11:00 до 16:00
  • 2-й день з 11:00 до 15:00

Для тренінгу буде використовуватися платформа ZOOM. Для доступу до навчання вам потрібне стабільне інтернет-з’єднання на комп’ютері чи мобільному пристрої.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (СОГІ), стереотипи та міфи щодо ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика, етичні норми під час роботи.

Учасникам/цям будуть запропоновані спілкування з «живими книгами» — представниками/цями ЛГБТ-спільноти, які зможуть особисто відповісти на будь-які питання, що пов’язані з їхньою сексуальною орієнтацією чи гендерною ідентичністю.

Деталі:

  1. Участь у тренінгу є безкоштовною.
  2. Тренінг проходитиме два дні. Участь на усіх сесіях тренінгу є обов’язковою умовою.
  3. Роздаткові матеріали з теми тренінгу та сертифікати будуть надіслані поштою за рахунок отримувача, або надіслані у електронному формат по бажанню учасників/ць. Роздаткові матеріали та сертифікати будуть надіслані тим учасникам та учасницям, що відвідають усі сесії тренінгу та пройдуть анкетування за результатами тренінгу

Організаторами тренінгу виступають благодійний фонд «Гендер Зед» та  «Вінницька агенція журналістських розслідувань». 

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/1RwfxjKWAVwbRAEE8

Заявки приймаються включно до 19 червня 2020 року. 

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 0957635953 або електронною поштою: sobko.genderz@gmail.com