Так, можливо, не надто очевидний спорт, який одразу приходить у голову. Але у цьому виді також є чемпіони — і серед них, звісно, відкриті ЛГБТ-люди.

Як-от Тедд Фуджікава. Він вже у 15 років став наймолодшим гравцем, який пройшов кваліфікацію на US Open Асоціації професійних гольфістів Америки (PGA). А декілька років тому зробив камін-аут. «Я не очікую, що всі мене зрозуміють або приймуть. Але я сподіваюся, що ця публікація надихне кожного з вас бути більш співчутливими та люблячими один до одного». Тед Фуджікава сказав про це у 2008 році — і з того часу все почало змінюватися.

В Німеччині також є асоціація German Rainbow Golfers. Це неформальна група лесбійок і геїв, які люблять грати в гольф, і які зустрічаються для гри з різних приводів по всій Німеччині та за її межами.

Німецькі веселкові гольфісти об’єднують гравців усіх рівнів та вікових груп. Вони зустрічаються регулярно на різноманітних заходах, наприклад, на Відкритому чемпіонаті Німеччини з гольфу, Євроіграх та Гей-іграх. А також на щорічній події в гольф-спорті для геїв/лесбійок і найбільшому турнірі такого роду в усій Європі — «The German Rainbow Open».

Нещодавно German Rainbow Golfers надали фінансову допомогу Гендер Зед. Ці кошти будуть використані на потреби представників та представниць української ЛГБТ-спільноти, які опинилися у складній життєвій ситуації.

«Останні 9 місяців не зламали український народ. Весь цей час Європа підтримує нас, і ми відчуваємо це. Ваша допомога дає нам сили й ресурси для того, аби перемагати», — відзначає директор благодійного фонду Гендер Зед Ростислав Мілевський.

Аби бути в курсі новин асоціації «German Rainbow Golfers», радимо вам підписатися на їхні сторінки в соціальних мережах!