Відомий британський тележурналіст і телеведучий Філліп Шофілд після 27 років шлюбу раптово публічно зробив камінг-аут, пише Znaj із посиланням на видання The Sun.

У журналіста двоє дорослих доньок і дружина, з якою він жив довгі роки. Про свою орієнтацію він розповів у Instagram, де у нього майже 3 мільйони фоловерів. “Сьогодні бути геєм – це привід для гордості, але я відчуваю замішання з-за того, що заподіяв біль своїй сім’ї“, – написав Шофілд.

Першими про орієнтацію чоловіка дізналася його сім’я, і рідні не відвернулися від нього, а навпаки підтримали, хоча й були стурбовані. Під кінець свого звернення журналіст попросив своїх фоловерів поставитися з розумінням до цієї ситуації і бути поблажливими до членів його сім’ї. Незабаром, в ефірі ранкового шоу він розповів, що був змушений зробити цей камінг-аут, оскільки це “починало його мучити”. Чоловік зізнався, що багато років був нечесний з собою. Філліп Шофілд каже, що не знає, як складеться його життя далі, але поки що він не готовий до відносин з чоловіком.