Сьогодні, 27 листопада, в Орджонікідзевському районному суді м. Запоріжжя відбулося чергове засыдання у справі нападника на цьогорічний “Веселковий флешмоб”, який кинув у натовп вибуховий пристрій (попередньо — велику петарду).

Нагадаємо, Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» організував публічну акцію 16 травня, приурочивши її до Дня протидії гомофобії та трансфобії. Від кинутого у натовп вибухового пристрою тоді отримали легкі тілесні ушкодження декілька активістів та журналісти, а також було поранено поліцейського, що забезпечував громадський порядок під час мирного зібрання.

Цього разу свідчення дали потерпілі – дві учасниці акції, а також поліцейський, який отримав поранення. Всі вони розповіли, що бачили, як після вибуху бачили чоловіка в одязі сірого кольору, який біг у напрямку Алеї Слави. Також усі потерпілі зійшлися на думці, що винний у злочині заслуговує покарання.

Відзначимо, що на попередніх засіданнях було змінено порядок надання показів учасниками процесу. Обвинуваченого допитали ще до того, як свідчення дали інші потерпілі. Зважаючи на це, обвинуваченому зараз важко довести свою невинуватість, адже покази потерпілих свідчать, що саме він кинув вибуховий пристрій у натовп.

Наступне засідання по справі планується о 13:00 13 грудня. Запрошуємо усіх до Орджонікідзевського районного суду м. Запоріжжя.