Гендер Зед оголошує про початок відбору на Форум союзників та союзниць ЛГБТ.

Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок відбору на Форум союзників та союзниць ЛГБТ.

Форум відбудеться 14-15 вересня 2019 року в Запорізькій області.

Захід розрахований на представників та представниць найрізноманітніших галузей, зокрема але не обмежуючись, соціальної сфери, медіа, психології тощо, які мають досвід або прагнуть отримати досвід роботи з ЛГБТ-тематикою чи з ЛГБТ-спільнотою.

Під час Форуму ми разом обговоримо те, яким чином союзники та союзниці з числа НЕ-ЛГБТ-організації, ініціатив чи медіа можуть змінювати ставлення до ЛГБТ-спільноти, сфери впливу, шляхи пошуку нових союзників тощо. Важливою частиною Форуму стане генерація ідей та форм залучення союзників до розповсюдження ідеї рівності та недискримінації щодо ЛГБТ, а також безпосередня розробка концепцій мультиплікації (розповсюдження) цих ідей.

По завершенню Форуму для його учасників та учасниць буде оголошено конкурс концепцій для отримання міні-грантів: представники(-ці) організацій, які нададуть найкращі ідеї заходів на тему ЛГБТ отримають фінансування на їх проведення у своїх містах.

Деталі:

  1. Участь у Форумі є безкоштовною. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.
  2. Форум проходитиме повних два дні: суботу та неділю. Участь у Форумі протягом обох днів є обов’язковою умовою.
  3. У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/cxxPvsz8er7NPHvX9

Заявки приймаються включно до 15 серпня 2019 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 050-011-84-30, електронна пошта: andreev.genderz@gmail.com (Костянтин), або 095-76-35-953, електронна пошта: sobko.genderz@gmail.com (Тіна)