Оголошуємо тендер на відбір постачальника продуктів харчування для продуктових наборів з доставкою в м. Запоріжжя та м. Кропивницький.

 

Деталізація: 

  • Сумарно буде закуплено мінімум 322 продуктових наборів (кінець 2022 – початок 2023 року)
  • Орієнтовно набір міститиме таке наповнення: макаронні вироби, декілька видів круп, консерви м’ясні та рибні, цукор, борошно, розпушувач, дріжджі, олія, чай, кава, шоколад, згущене молоко, консервована кукурудза, консервований горошок, кетчуп, майонез
  • Приблизна вартість одного набору – 1000 гривень.
  • Закупівля наборів частково буде здійснюватися в м. Запоріжжя, частина – в м. Кропивницький. Послуги з доставки (якщо такі будуть) мають бути вказані окремо ціновій пропозиції.

Вимоги до постачальника послуг:

  • Мати право на здійснення відповідної підприємницької діяльності
  • Безготівковий розрахунок.
  • Надати цінову пропозицію АБО у вигляді (електронної) копії офіційного листа з пропозицією ціни АБО у вигляді (електронної) копії рахунку-фактури АБО у вигляді прайс-листа.

 

Список товарів для порівняння:

Назва Кількість Вартість
1. Цукор фасований 1 кг 1 шт.  
2. Майонез “Торчин” Європейський 160 гр 1 шт.  
3. Кава “Якобз” Монарх 30 гр 1 шт.  
  Доставка, м. Запоріжжя  
Всього по замовленню  

 

Назва Кількість Вартість
1. Цукор фасований 1 кг 1 шт.  
2. Майонез “Торчин” Європейський 160 гр 1 шт.  
3. Кава “Якобз” Монарх 30 гр 1 шт.  
  Доставка, м. Кропивницький  
Всього по замовленню  

 

(Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки, дані позиції вибрано лише для порівняння)

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасники погоджуються з наступним:

  • Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі будуть відмінені або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків, завданих ЗОБФ «Гендер Зед».

 

Кінцевий термін приймання цінових пропозицій – «29» листопада 2022 року до 18:00. Пропозиції слід занести на адресу організації (уточнюйте в особистих) або надіслати на електронну пошту vitvitsky@genderz.org.ua.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться 30.11.2022. Результат відбору буде повідомлено переможцю. З переможцем місцевої закупівлі організація зв’яжеться окремо. За запитом аплікантів, які не перемогли у відборі, організація може надіслати копію протоколу засідання комітету з закупівлі.

Усі питання та роз’яснення, які стосуються цього тендеру, необхідно надсилати контактній особі електронною поштою: Олександр Витвіцький – vitvitsky@genderz.org.ua