Американська письменниця Ганья Янаґігара випустила новий роман. Він отримав назву “У сторону раю”, пише видання Pink News.

Книжка об’єднує три історії – одну в альтернативній Америці XIX століття, другу в цілком реальному Нью-Йорку 1980-х років, а третю у  вигаданому світі майбутнього, зруйнованому низкою жорстоких епідемій. Перші читачі і читачки вже поділилися, що у творі “У сторону раю” авторка повертається до своїх улюблених тем: забороненого кохання, сімейних таємниць, а також людських стосунків.

Деякі критики звинуватили Ганью Янаґігару в тому, що вона спекулює на гей-темі. В одному з останніх інтерв’ю письменниця відзначила, що вважає такі заяви небезпечними. “Я маю право писати про те, що хочу. Чи добре я вчинила, можуть судити лише ті, хто прочитав мою книгу”. Янаґігару захистив письменник і відкритий гей Едмунд Вайт, який назвав новий роман “У сторону раю” шедевром і “таким само хорошим, як і “Війна і мир”.

Поки що невідомо, коли роман “У сторону рая” вийде українською мовою. Але російське видавництво Corpus вже почало переклад, до якого долучило четверо людей. 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от To Paradise, Hanya Yanagihara (@toparadisenovel)