Гендер Зед створив креативні інформаційні матеріали з питань сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності. Вони стануть у нагоді фахівцям та фахівчиням в різних сферах, наприклад, психології, медицині,  журналістиці та ін.

Картки містять основну інформацію про ВІЛ, коректну лексику, стадії формування гомо- та бісексуальної орієнтації, булінг, камін-аут та його психологічний супровід. Не обійшлося і без креативу: в інформаційних матеріалах можна знайти модель так званого «гендерного печивка» – схематичної моделі сексуальності людини.

Картки створили психологи Марина Діденко і Олексій Ізотов. «В нашій роботі ми стикаємося з тим, що важливу інформацію доводиться шукати в різних джерелах. Ми зібрали усе докупи і представили це у креативному форматі. Наприклад, лікарі зможуть дізнатися рекомендації, як консультувати чоловіків, які практикують секс із чоловіками. Це дуже важливо, адже поведінка медика може травмувати пацієнта, а може навпаки підтримати контакт і стати запорукою швидкого одужання», – зазначив Олексій Ізотов.

Проект став можливим завдяки фінансовій підтримці Євразійської коаліції з чоловічого здоров’я у рамках реалізації проекту «Coordinated, strategic and resolute: MSM and transgender networks united», Фонду підтримки мереж громадянського суспільства імені Роберта Карра.

Завантажити картки можна тут.