У Російській Федерації московське відділення «Єдиної Росії» заявило, що розробило прапор прихильників двостатевих сексуальних відносин – гетеросексуалів. Таким чином вони хочуть попередити «гей-лихоманку». Проте, як обурюються користувачі соцмереж, у Росії прапор не розробили, а просто вкрали. Про це повідомляє Преса України із посиланням на російські ЗМІ.

На прапорі зображені жінка, чоловік, троє дітей і хештег «#Справжня сім’я».

«Це наша відповідь одностатевим шлюбам, цьому знущанню над поняттям сім’ї. Ми повинні попередити гей-лихоманку у себе в країні і підтримувати традиційні цінності», – наголосив заступник голови столичного осередку партії Олексій Лісовенко.

Однак користувачі соціальних мереж наголошують, що у «Єдиної Росії» біда з креативом.

«Разюче взагалі. Люди живуть в реальності, де Google Image Search не винайшли». «Ну адже додали ще одного хлопчика», «Самі не можуть», «Біда з креативом і в орігіналу, і в копіпастерів. Краще дитячий малюнок б взяли», – обурюються юзери.

Також користувачі Мережі підкреслюють, що Росії треба думати не про проблеми «гомосексуального заходу». Їй варто перестати жити в паралельній реальності і побачити свої проблеми.

Зазначимо, напередодні в Санкт-Петербурзі політики та захисники ЛГБТ-спільноти вийшли на мітинг із українськими прапорами.