13-15 травня у самому серці Запоріжжя — на острові Хортиця — відбулася «Школа Толерантності з питань ЛГБТ».

Цього разу до участі у триденному тренінгу долучилися психологи та психологині, соціальні працівники та працівниці Запорізької, Дніпропетровської, Сумської, Одеської та Львівської областей. З понад сотні претендентів та претенденток було визначено 21 учасника/ницю, які вказали найбільш переконливу мотивацію для участі у «Школі Толерантності».

Захід було організовано Запорізьким обласним благодійним фондом «Гендер Зед», який залучився підтримкою Запорізької обласної громадської організації «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія». Вагому підтримку для організації тренінгу надав німецький Фонд «Пам’ять, відповідальність, майбутнє».

В ході тренінгу учасники та учасниці розглянули базову інформацію стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності, коректної лексики, наукового погляду на гомосексуальність. Окрему увагу приділено стереотипам щодо представників та представниць ЛГБТ, тощо.

Окрім теоретичної частини учасники та учасниці мали низку практичних завдань, виконуючи які вони оволоділи навичками консультування ЛГБТ-людей за власним фахом.

Фішкою тренінгу вкотре стало спілкування з «Живими книгами»: цього разу ними стали двоє молодих геїв.

Слідкуйте за оновленнями розділу сайту «Новини Фонду», аби мати змогу першими подати заявки на участь у майбутніх «Школах Толерантності»! Адже наступна зустріч буде вже у червні — для журналістів та журналісток.

p