Викладачка Національного університету Львівська політехніка потрапила у гомофобний скандал через свої висловлювання про представників ЛГБТ-спільноти, пише Українська Правда. Зокрема викладачка типографіки Ольга Мер’є розповідала студентам, що геї та лесбійки – це “хворі люди, яких потрібно лікувати“. Кандидатка наук також вважає, що гендер – це вигадка, а харасмент стосується лише представників/ниць ЛГБТ. Крім того, науковиця поцікавилась сексуальною орієнтацією самої студентки, оскільки її здивував вибір теми для захисту.

Інцидент трапився, коли одна зі студенток вирішила написати наукову роботу на тему сексуальних домагань, гендеру та дослідити проблеми харасменту, зокрема щодо представників/ниць ЛГБТ-спільноти, повідомляє 24 канал. Викладачка зазначила, що буде виступати проти цієї теми. 

На думку Ольги Мер’є, харасмент – це “переслідування і домагання з точки зору гендеру”. Вона також зазначила, що таке явище стосується лише геїв та лесбійок, і не вважає це формою дискримінації.

“Люди, які сповідують християнські цінності, насамперед розуміють, що це є хворе суспільство. Тобто, якщо хтось себе позиціонує, як гей або лесбійка, то це людина, у якої нездорова психіка, і цю людину потрібно лікувати. Нам не потрібно впарювати, що ми їх повинні визнати та розуміти. Ми не повинні їх розуміти, ми їх повинні лікувати”, – висловила свою думку викладачка.

Ольга Мер’є також ставить під сумнів саме поняття гендеру.

“Людина, яка запровадила поняття “гендер”, пізніше написала, що це було зроблено за фінансову вигоду, і насправді, ніякого гендеру не існує. Нам це просто впарюють”, – додала Мер’є.