Автор: Кирило Філатов

 

У світовий кінопрокат вийшла нова романтична комедія «З любов’ю, Саймон». Це перший підлітковий фільм студії Fox, де головний герой – гей, пише Variety.

В центрі сюжету — сімнадцятирічний Саймон, який приховує сексуальну орієнтацію від усіх. Його любовна записка потрапляє до рук шантажиста, який обіцяє розкрити секрет Саймона його друзям та знайомим. Головну роль у фільмі виконав 22-річний актор Нік Робінсон. Режисером виступив відкритий гей Грег Берланті, який раніше писав сценарії до багатьох серіалів.

Фільм отримав схвальні відгуки критиків. «Це смішна, сердечна і справді зворушлива комедія, що стане класикою», – написали у виданні Screen Rant. «Молоді та дорослі, ботаніки та королі класу – усім сподобається цей фільм», – впевнені у Toronto Star. Відзначив фільм і автор оригінальної книги Беккі Альберталлі. «Це весело і актуально, незграбно і чарівно, чесно і болісно, а ще так романтично… Це саме те, що я хотів написати у книзі», – заявив він.

Відзначимо, що з 15 березня фільм «З любов’ю, Саймон» мали показувати і в українських кінотеатрах. Але за деякий час до прем’єри прокатник зняв стрічку із прокатного графіку, не повідомивши причин. 

Поки ж стрічка крокує світом, де впевнено отримує підтримку аудиторії. Експерти кажуть, перші збори картини є рекордними як для фільму з героями ЛГБТ. Поки рекорд тримає культова стрічка «Горбата гора». Вона свого часу зібрала більше 170 мільйонів доларів і окупила бюджет у 10 разів.