Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує конкурс на місцеву закупівлю безкаркасних меблів

Предмет закупівлі: крісла-мішки розміру L, тканина «Оксфорд» у кількості 9 штук. (Замовник закупівлі не переслідує обрання конкретної торгової марки)

Джерело фінансування закупівлі: МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Термін постачання товару: у період з 01 по 05 грудня 2017 року.

Обов’язкові вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг:

 1. Мати право на здійснення підприємницької діяльності (підтверджуючим документом стане безкоштовна Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з сайту usr.minjust.gov.ua).
 2. Закупівля товарів, передбачених предметом закупівлі, здійснюється виключно без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).
 3. Безготівковий розрахунок.
 4. Безкоштовна доставка.

Цінова пропозиція має бути подана (надіслана) у вигляді офіційного листа АБО у вигляді рахунку-фактури АБО у вигляді прайс-листа у друкованому або електронному вигляді.

Підписанням та поданням своєї цінової пропозиції учасник погоджується з наступним:

 • Учасник ознайомлений та погоджується з Кодексом поведінки постачальників http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php
 • Участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників місцевої закупівлі забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі будуть відмінені або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків, завданих ЗОБФ «Гендер Зед».

Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з постачальниками:

Витвіцький Олександр, тел. 050 454 16 00, zp.gender@gmail.com

Цінові пропозиції приймаються за адресою:

69057, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 89-Б, офіс 44 або на електронну адресу zp.gender@gmail.com

Правила оформлення пропозиції учасника:

 1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому або в електронному вигляді на адресу zp.gender@gmail.com.
 2. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.
 3. Строк дії пропозиції повинен становити не менше 10 календарних днів з дати засідання Комітету з закупівель. Датою засідання буде 01 грудня 2017 року.
 4. У разі, якщо пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання цінових пропозицій, то вона не розглядається.

Методика обрання переможця конкурсу (процедури місцевої закупівлі).

 1. Спочатку серед поданих цінових пропозицій Комітетом із закупівлі відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Запиті.
 2. З відібраних цінових пропозицій Комітетом із закупівлі обирається пропозиція з найнижчою ціною та постачальник/виконавець, який подав таку цінову пропозицію, оголошується переможцем процедури місцевої закупівлі.
 3. Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 1 робочого дня з дати відкриття цінових пропозицій. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасникам не пізніше кінця дня 01 грудня 2017 року шляхом надсилання відповідно повідомлення переможцю місцевої закупівлі поштою або електронною поштою. 
 4. Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників «30» листопада 2017 року, до 18:00.