З 18 листопада по 12 грудня 2016 року, у дні Європейського тижня тестування на ВІЛ, у Запоріжжі працівниками та волонтерами Запорізького обласного благодійного фонду «Гендер Зед» проведено низку акцій для молоді, а також тестування на ВІЛ для ЧСЧ на базі громадського центру для ЛГБТ та гей-клубу.

Основною метою акцій було привернення уваги людей до необхідності регулярного проходження тестування та профілактики на ВІЛ.

Зокрема, за підтримки Благодійного фонду «Фундація АНТИСНІД – Україна», у профілактичній акції мало змогу прийняти участь студентство Класичного приватного університету, Запорізького медичного коледжу та Запорізької державної інженерної академії. Аналогічну акцію також проведено у готелі «Джаз», а на майдані Університетському та біля гей-клубу тестування було організовано на базі мобільної амбулаторії.

Також під час акції на постійній основі проводилося тестування для ЧСЧ у ком’юніті-центрі для ЛГБТ.

Під час всіх акцій на доповнення до тестування розповсюджувались презервативи, інформаційні матеріали та надавалися індивідуальні консультації з питань, що стосуються ВІЛ, безпечного сексу , експрес-тестування, тощо.

Загалом у дні Європейського тижня тестування на ВІЛ працівниками та волонтерами Запорізького обласного благодійного фонду «Гендер Зед» протестовано 560 осіб.