Вже за місяць, 20-го вересня у Запоріжжі відбудеться перший Прайд-марш. Це, без перебільшення, історична подія для нашого регіону та й країни загалом, тож організаційний комітет ЗапоріжжяПрайд прагне об’єднати на цьому заході не тільки запоріжців та запоріжанок, а й усіх українців та українок, для яких важливо відстоювати права людини для кожного та кожної, незалежно від сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

У зв’язку з цим організаційний комітет готовий компенсувати вартість квитків на поїзд (плацкарт, купе або 2 клас Інтерсіті) / автобус, а також надати проживання тим учасницям та учасникам Маршу, які приїдуть до Запоріжжя з інших населених пунктів України. Для цього необхідно заповнити анкету за цим посиланням та дочекатися дзвінка або відповіді на електронну пошту. Заявки приймаються до опівдня (12:00) 1 вересня.

Організаційний комітет окремо зазначає, що заявка не означає автоматичного відшкодування всіх витрат. Відповідь щодо компенсації буде надіслана кожній та кожному особисто.

Побачимось на Марші ЗапоріжжяПрайд!