Заступник голови запорізької облради Владислав Марченко на своїй сторінці в Facebook висловився з приводу гомосексуальності, України і Уганди. Про це повідомляє сайт 061.

Владислав Марченко, який фігурує в розслідуванні Генпрокуратури та відомий своїми глибокими релігійними переконаннями, написав про законодавчий досвіді Уганди по відношенню до ЛГБТ: “… демонструє, что в сучасному світі можливо відстоюваті свої, Божі інтереси, не дивлячись на спротив нового світового порядку”.

“Свої, Божі інтереси”, судячи з посту Марченко, можна відстояти, саджаючи у в’язницю за гомосексуальність.

Відзначимо, що середня тривалість життя в Уганді становить 52-53 роки, а згідно з переписом 2002 року, читати і писати вміють – 76% чоловіків і 57% жінок.

Раніше Марченко в інтерв’ю 061 заявляв, що ЛГБТ-громадяни зазіхають на християнські цінності України як православної країни:

“Мені, людині, яка вихована в християнській моралі, властиво традиційно мислити в цих питаннях. Питання сім’ї для мене дуже важливий, тому що, коли дитина росте в здорової повноцінної сім’ї, ми отримуємо другу націю. Є сексменьшини, це їх право. Я на їх право не збирався і не збираюся впливати. Це їх усвідомлений вибір. Інше питання – коли ці цінності пропагуються і нав’язуються. Тут є проблема. Наше суспільство на сьогодні декларує, що сповідує християнські цінності. То ж ми православна країна?! Під виглядом того, що пригнічуються права ЛГБТ-спільноти, йде агресивна пропаганда”.

Нагадаємо, що 21 грудня обшуки у заступника голови облради, як і у Анатолія Пустоварова, були пов’язані з будівництвом стадіонів при запорізьких школах. 22 грудня правоохоронці проводили обшуки в IT-компанії Марченко.

23 грудня Владислава Марченко суд відпустив під домашній арешт. На початку березня фірма з відео Генпрокуратури у справі Марченко-Пустоварова отримала від міськради Запоріжжя ще 5,6 млн гривень.