Громадська організація “Центр психологів – практиків”, за підтримки Запорізького обласного благодійного фонду “Гендер Зед”, запрошує на онлайн-конференцію “Всі ми РІЗНІ – всі ми РІВНІ”. Трансляція відбудеться 13 червня у програмі ZOOM та триватиме з 10-ої до 14-ої години дня.

Онлайн-захід розрахований на людей допомагаючих професій*: психологи/ні, соціальні працівники/ці, педагоги/ні, медичні працівники/ці, а також студентство відповідних факультетів, волонтери/ки, громадські активісти/ки.

П’ять спікерок та спікерів конференції розкриють для зацікавлених широке коло запитань.

  • Олена Каліман – психологиня, тренерка СОГІ, авторка МАК, голова ГО “Центр психологів-практиків”, юнгіанський аналітик. Розпочинаючи конференцію, пані Олена розтлумачить глядачам та глядачкам «абетку рівності», розкривши все-ще загадкові для когось поняття СОГІ та ЛГБТ.
  • Марія Горячих – гештальттерапевтка, психологиня, супервізорка. Наступним блоком пані Марія зачитає слухачам та слухачкам лекцію «Формування гомосексуальної ідентичності. Діти і батьки: взаємоднодношення після камінг-ауту».
  • Ярослава Волчанська – магістерка психологіі, психолог ІРЦ, консультантка в методі «позитивна психотерапія», волонтерка міжнародної організації AIESEC. А от пані Ярослава не лише розповість що таке гендерна експресія, а й розвінчає найпоширеніші міфи про ЛГБТ-людей.
  • Андрій Толстолітко – лікар-психіатр, трансактний аналітик. У своєму блоці пан Андрій озвучить фаховий погляд на толерантність та ЛГБТ.
  • Юлія Абрамович – сімейний, дитячий психолог, гештальттерапевтка, арт-терапевтка, консультантка в методі позитивна психотерапія, засновниця ГО “Центр психологів-практиків”. Пані Юлія навчить глядачів та глядачок конференції, як подолати бар’єр, спричинений гомофобією.

Наприкінці конференції на усіх чекає чек-лист “Алгоритм консультування клієнта, що відносить себе до ЛГБТ-спільноти”.

Участь у заході є БЕЗКОШТОВНОЮ, але щоб долучитися необхідно подати заявку через форму реєстрації та очікувати на запрошення.

Тож, форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1fFZ2rM84wwpGCik5JRtT3aLdrcHlmjOQj9-0UjBaxo8/edit

* Організатори залишають за собою право здійснювати відбір учасників конференції