Фотограф Ден Вінтерс зняв транс*людину Габріеля Мака у журналі New York. Світлини з’явилися в інстаграмі видання, а також на сайті.

Габріель Мак написав статтю, в якій описав свої відчуття під час операції фалопластики — часткового чи повного хірургічного відновлення пеніса. На фото видно великий шрам на правій нозі чоловіка, який з’явився після хірургічного втручання. За словами Мака, глибокі шрами на стегні, з якого хірург взяв частини шкіри для створення тканин статевого органу, досить довго загоювалися, викликаючи біль та дискомфорт.

Матеріал називається “Мій пеніс: історія кохання”. У ньому докладно описується досвід Габріеля. У 2019 році йому видалили жіночі репродуктивні органи та молочні залози. Мак пише, що до останнього заперечував необхідність хірургічного втручання, але в підсумку наважився на це. Після цього він дзвонив хірургам, страховим компаніям і терапевтам для отримання дозволів на проведення фалопластики.

Далі він докладно описує деталі операції, яку робили два мікрохірурги, реконструктивний уролог, хірург та ординатор.

Хлопець з’явився на обкладинці на однотонному фоні в трусах бренду Calvin Klein білого кольору. Габріель Мак з 2007 по 2012 рік був штатним репортером у Mother Jones, а потім став репортером з теми прав людини. Він також писав статті для The New York Times Magazine, Rolling Stone та інших видань. Чоловік є лауреатом багатьох престижних журналістських премій за висвітлення тем про посттравматичний розлад та порушення прав людини.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от New York Magazine (@nymag)