Лютий наповнений заходами і тренінгами, тож з 05 по 07 лютого – у Запоріжжі відбулася «Школа Толерантності для шкільних психологів з питань консультування ЛГБТ-підлітків.

Залучившись підтримкою Національного демократичного інституту (NDI) організатором заходу виступила команда Запорізького обласного благодійного фонду «Гендер Зед».

На триденний тренінг до Запоріжжя приїхали учасниці і учасники з різних куточків України: м. Дніпро та Січеславської області, Житомирської області, м. Вінниця, м. Миколаїв, Львівської області, Донецької області, Чернівецької області, м. Кропивницький та Кіровоградської області, м. Запоріжжя.

Під керівництвом досвідченої тренерської команди під час інформаційного блоку присутні розглянули вичерпну інформацію стосовно ЛГБТІ, сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності. Окремим питанням у теоретичній частині тренінгу було вживання коректної лексики.

У доповнення до теоретичної частини, учасники та учасниці виконали низку практичних завдань, під час чого оволоділи навичками консультування ЛГБТІ-підлітків. Зокрема, одним із завдань було розібрати кейс «Клієнт та психолог».

Під час вечірнього кінозалу присутні переглянули тематичну стрічку. Фільм чудово доповнив теоретичну інформацію та проілюстрував етапи прийняття гомосексуальної ідентичності своєї дитини.

На другий день відбулося спілкування із «живими книгами», де психологи та психологині мали змогу налагодити відкритий діалог з ЛГБТІ-людьми – геєм та лесбійкою. На останок була змога поспілкуватися із мамою гея.

«Все очень классно, тренерам огромное спасибо за то что вы были с нами! Группе спасибо за атмосферу доверия, добра и просто за то что вы есть!!! ГендерZ спасибо за возможность получать качественные знания в комортных условиях!!! Это было круто, грустно прощаться,хочу ещё!!!» – поділилася своїми емоціями Яна з міста Марганець.

«3 дня на потрясающем тренинге “Школа толерантности” в Запорожье пролетели незаметно. Новые люди, новые знания, новые мысли. Спасибо организаторам, тренерам и всем участникам» – написала на своїй сторінці в соціальних мережах Віра з міста Дніпро.

По завершенню тренінгу учасники та учасниці заходу отримали сертифікати про участь у тренінгу.