Одеська влада вирішила налагодити контакти з громадськими активістами задля профілактики ВІЛ/СНІДу

Одеська влада вирішила налагодити контакти з громадськими активістами задля профілактики ВІЛ/СНІДу

7 жовтня в стінах одеської мерії відбулося засідання міської Координаційної ради з питань попередження розповсюдження ВІЛ/СНІДу, наркотичної залежності, туберкульозу та подолання дитячої безпритульності. Про це повідомляє офіційний сайт міста Одеси. На засіданні...