Гендер Зед пропонує замовити безкоштовні посібники з тренінговими модулями на теми гендерної рівності, а також сексуальної орієнтації/гендерної ідентичності. Вони стануть у нагоді громадським організаціям, фондам та всім, хто працює із соціальною тематикою.

Посібники були розроблені у співпраці з досвідченими тренерками з тем прав людини, толерантності та недискримінації, а також експертками у сфері журналістики.

Метою модулю є надання методичної допомоги тим, хто планує проводити заняття з теми гендерної рівності та сексуальної орієнтації/гендерної ідентичності у медіасфері.

Модулі можуть бути корисні як досвідченим тренерам та тренеркам, так і початківцям. Сам тренінг може бути використаний як цілісно, так і частково відповідно до завдань чи тривалості заняття.

Учасниками та учасницями тренінгу можуть бути редакційні колективи, студентство старших курсів відповідної спеціальності, представники та представниці журналістських організацій, блогер(к)и й влогер(к)и — усі ті, хто хоче писати якісні журналістські матеріали, не вживаючи мови ворожнечі та дотримуючись журналістської етики.

Замовити модулі можна з обох тем — як гендерної рівності, так і сексуальної орієнтації/гендерної ідентичності. Ви сплачуєте тільки вартість пересилання посібників Новою поштою.

Аби замовити тренінгові модулі, заповніть, будь ласка, гугл-форму.

Увага! Заповнення форми не гарантує обов’язкового отримання модулів. Організація може відмовити у відправленні посібників у випадку їхньої відсутності або через інші причини.

Нагадуємо, що посібники також доступні в онлайн-форматі — шукайте їх тут і тут.