Конкурс ідей з проведення просвітницької роботи з тематики СОГІ (сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності) та просування ідей рівності та толерантності до ЛГБТ-спільноти добіг кінця, і ми готові оголосити переможців та переможниць!

Нагадаємо, у жовтні 2020 року ми запрошували до співпраці державні і недержавні не-ЛГБТ організації, а також ініціативні групи з числа тих, що брали участь у Форумі союзників та союзниць ЛГБТ. Конкурсанти та конкурсантки мали можливість надіслати концепт оригінального проєкту, спрямованого на боротьбу з дискримінацією стосовно ЛГБТ-спільноти, для участі у конкурсі «Популяризуємо толерантність» Ми ж — обіцяли ретельно переглянути ваші ідеї та обрати серед усіх пропозицій найкращі концепти, допомогу у реалізації яких ми надамо.

Тож раді представити вам організації-переможниці (у алфавітному порядку) :

  • ГО «Медіавізія» (м. Запоріжжя);
  • ГО «Південно-східна українська асоціація практичних психологів та арт-терапевтів» (м. Бердянськ, Запорізька обл.);
  • ГО «Фонд професійний розвиток Запоріжжя» (м. Запоріжжя);
  • ГО «Центр психологів-практиків» (м. Кропивницький);
  • ОГО – Об’єднання громадських організацій (м. Запоріжжя);
  • Психологічний центр МДПУ імені Богдана Хмельницького (м. Мелітополь, Запорізька обл.).

Зважаючи на ситуацію в країні, заходи в рамках погоджених проєктів реалізовуватимуться онлайн з якнайменшою кількістю соціальних контактів.

Вітаємо переможців та переможниць та бажаємо успіху у реалізації проєктів!

Проведення конкурсу проєктів «Популяризуємо толерантність», як і їхнє втілення у життя, стало можливим завдяки підтримці Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.